Otázky a odpovědi

Táboření a kempy
Železná Ruda: kemp na kraji města, vlevo u silnice na Klatovy. Ubytování v chatkách  a stanech. Sociální zařízení, dětské hřiště a malá restaurace s rychlým občerstvením.

Antýgl: dobře vybavený kemp na řece Vydře, ležící mezi Modravou a Srním. K dispozici je parkoviště, občerstvení a prodej potravin, sociální zařízení, sprchy a úschovna kol. Výborné výchozí místo pro turistiku a cykloturistiku.

Zahrádky: tábořiště na Teplé Vltavě, 2 km pod obcí Borová Lada ve směru na Horní Vltavici. Základní vybavení včetně drobného prodeje. Možnost koupání v řece.

Horní Vltavice: kemp na okraji obce ve směru na Strážný na Teplé Vltavě. Možnost ubytování v chatkách  i stanování. Sociální zařízení včetně sprch, sportovní hřiště, stánek s občerstvením. Vhodné nástupní místo pro vodáky.

Lenora: jednoduše vybavené tábořiště na okraji obce. Vodné nástupní místo pro vodáky s možností vypůjčení kanoí.

Soumarský most: klasické tábořiště bez elektrického proudu a dalších vymožeností moderní civilizace. Ubytování v chatkách, přívěsech a stanech. Prodej základních potravin. Nástupní místo pro vodáky, půjčovna lodí.

Vodník u Vimperka: kemp na okraji města Vimperk, ležící přímo ve sportovním areálu s nově postavenou in-line dráhou. Ubytování v chatkách, v bezprostřední blízkosti se nachází Výletní restaurace Vodník.

Kaplice pod Boubínem: veřejné tábořiště u parkoviště v Kaplici pod Boubínem. Vybavené pouze suchým WC. Drobný prodej na parkovišti. Ubytování ve stanech.
 
  • Facebook
  • Poslat emailem
  • Vytisknout