Podporují nás

  • Společnost s 250 letou tradicí vyrábějící psací a výtvarnické potřeby

    Faber-Castell

Proč Správa NP a CHKO Šumava spolupracuje s firmou Faber-Castell?

Střediska environmentální výchovy Správy NP a CHKO Šumava spolupracují s firmou Faber-Castell od školního roku 2010/2011, neboť nabízí ekologicky šetrné výrobky. Tato firma zároveň podporuje činnost středisek EV Správy tím, že poskytuje dárky pro účastníky výukových programů.Programy, kde můžete získat výrobky této firmy, jsou označeny symbolem pastelky či tužky. V letošním školním roce budou moci účastníci výukových programů získávat 6 různých barev pastelek GRIP 2001, zvířátkové ECO JUMBO pastelky nebo grafitové tužky GRIP 2001. Ve školním roce 2010/2011 se z pastelky GRIP 2001 těšilo 1 900 účastníků výukových programů.

 Pastelky Eco Jumbo
Pastelky Grip 2001

V rámci česko-německého projektu byla v loňském školním roce vyhlášena výtvarná soutěž „Království živočichů a rostlin". Firma Faber-Castell do této soutěže poskytla hodnotné ceny. Jako poděkování za poskytnutí těchto dárků jsme výrobky této firmy prezentovali v kalendáři z této soutěže.

Kalendář EV 2012

 Kalendář v pdf 1-7 let [26MB]

 Kalendář v pdf 8-14 let [50MB]

V rámci další spolupráce připravujeme programy pro veřejnost tzv. kreativní dílny, kde se budete moci seznámit s kvalitními výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

  • Časopis Naše příroda

    Naše příroda-časopis

Časopis Naše Příroda je výborným materiálem pro získání nových poznatků nejen o české přírodě, ale i ze vzdálených zemí. Tento časopis podporuje zájem o přírodu a napomáhá porozumět jejímu jedinečnému světu. Doporučujeme ho všem, kterým není naše příroda lhostejná.

V letošním školním roce obdrží učitelé a účastníci výukových programů druhého stupně základních a středních škol ukázku tohoto časopisu.

 

 

  • Facebook
  • Poslat emailem
  • Vytisknout