Aktuality

Provoz Návštěvnických středisek a Informačních center Správy NP Šumava

  • 27.09.2017
Letošní letní sezóna se už pomalu chýlí ke svému závěru a tak nadcházející svátek společně s víkendem nebo částí víkendu, je poslední možností, kdy navštívit sezónní návštěvnická zařízení Národního parku Šumava.
Sezónní informační střediska Idina Pila, Březník a Rokyta a také rozhledna Poledník budou otevřeny do soboty 30. září. Až do neděle 1. října je ještě možné navštívit Soví voliéry na Borových Ladech a to vždy v čase od 9:00 do 17:00 hodin

Nejen do konce tohoto týdne, ale celý měsíc říjen budou otevřena Návštěvnická centra Srní a Kvilda a také informační střediska Alžbětín, Kašperské Hory, Kvilda, Svinná Lada a Stožec. Tato infocentra budou již tradičně uzavřena celý listopad, kdy budou připravována na zimní sezónu tak aby zahájila provoz opět 1. prosince (toto neplatí pro návštěvnická centra Kvilda a Srní, která jsou i v listopadu otevřena - viz přehled).

Co ale nepodléhá provozní době, je šumavská příroda. Ta je přístupná po celý rok a zvláště období podzimu, které je právě před námi, patří mezi ta nejbarevnější a nejkrásnější. Příroda na horách už se vybarvuje, tak si naplánujte výlet.
  • Facebook
  • Poslat emailem
  • Vytisknout