Pozvánka na seminář k příručce Pojďme na to od lesa

    

Manuál-2016

 

Střediska environmentální výchovy Správy Národního parku Šumava vás zvou na seminář, který je určen pro praktické seznámení s příručkou ekologické výchovy a lesní pedagogiky „Pojďme na to od lesa". Termín 30.8.2017 je již zaplněn, ale ještě je možné se přihlásit na termín 7.9.2017.

Semináře jsou organizovány ve středisku environmentální výchovy Horská Kvilda a budou vedeny pracovníky středisek environmentální výchovy Správy. Správa Národního parku Šumava získala od MŠMT akreditaci tohoto semináře podle akreditačních programů ministerstva školství (Akreditace v systému DVPP, číslo vzdělávacího programu MŠMT - 6436/2017-2-458).

Manuál „Pojďme na to od lesa" vznikl ve spolupráci s Národním parkem Bavorský les a obsahuje mnoho aktivit nejen na téma les. Součástí knihy je i nová kapitola určená pro výuku o „Národním parku Šumava".

Každý účastník získá zdarma tuto publikaci, která vznikla díky podpoře Státního fondu životního prostředí České republiky. Seminář je určen pro všechny, kteří se zabývají environmentální výchovou či lesní pedagogikou.


 

 


Výukové programy, programy pro veřejnost a projekty jsou realizovány na čtyřech střediscích environmentální výchovy ve Vimperku, Kašperských Horách, Stožci a Horské Kvildě, která nabízejí množství témat o šumavské přírodě. Výukové programy odpovídají rámcově vzdělávacímu programu od mateřských škol až po střední školy.

 

Využijte nabídky programů také v rámci škol v přírodě při pobytu na Šumavě.

 

SEV Vimperk logo
SEV Kašperské Hory logo
SEV Stožec logo
 Logo_SEV_HK

 


Národní park Šumava je tou nejlepší učebnou pod širým nebem.

 

 

 

  • Facebook
  • Poslat emailem
  • Vytisknout