Nabídka pro školy - EV

  • Zdroj:M.Kučerová

Environmentální výchova v NP a CHKO Šumava

 

Motto environmentální výchovy „Národní park Šumava je tou nejlepší učebnou pod širým nebem"již prozrazuje, že nabídka programů je určena především do venkovního prostředí, kde se nejen děti a mládež mohou seznámit s tímto jedinečným územím.

     POZVÁNKA na seminář

Manuál-2016Střediska environmentální výchovy Správy Národního parku Šumava vás zvou na seminář, který je určen pro praktické seznámení s příručkou ekologické výchovy a lesní pedagogiky „Pojďme na to od lesa". Tato kniha vznikla ve spolupráci s Národním parkem Bavorský les a obsahuje mnoho aktivit nejen na téma les. Součástí knihy je i nová kapitola určena pro výuku o „Národním parku Šumava".

Seminář se koná v novém pobytovém středisku environmentální výchovy Horská Kvilda. Každý účastník získá zdarma tuto publikaci, která vznikla díky podpoře Státního fondu životního prostředí České republiky. Seminář je určen pro všechny, kteří se zabývají environmentální výchovou či lesní pedagogikou.

 

  

 


Výukové programy, programy pro veřejnost a projekty jsou realizovány na čtyřech střediscích environmentální výchovy ve Vimperku, Kašperských Horách, Stožci a Horské Kvildě, která nabízejí množství témat o šumavské přírodě. Výukové programy odpovídají rámcově vzdělávacímu programu od mateřských škol až po střední školy.

 

Využijte nabídky programů také v rámci škol v přírodě při pobytu na Šumavě.

 

SEV Vimperk logo
SEV Kašperské Hory logo
SEV Stožec logo
 Logo_SEV_HK

 


Národní park Šumava je tou nejlepší učebnou pod širým nebem.

 

 

 

  • Facebook
  • Poslat emailem
  • Vytisknout